Top 7 kredītkartes bagātiem cilvēkiem

Vai jūs kādreizi aizdomājaties, kā bagāti cilvēki maksā par savu braucienu uz Telavivu un neprātīgo iepirkšanās sesiju ”Chanel” veikalā? Kā jau droši vien uzminējāt, viņi izmanto dažas ekskluzīvas kredītkartes. Vairāk vai mazāk tāda pati kā mūsu debetkarte, izņemot to, ka tā ir melna, un, ka tās vērtība ir lielāka par mūsu gada algu un nekad neatsaka maksājumu. Aplūkosim tuvāk šīs kredītkartes, kuras droši vien mums nekad nepiederēs sitio web!

1. American Express Centurion

American Express 1999. fadā izsniegtā bankas karte, kas pazīstama kā “melnā karte”, ir iemantojusi slavenu reputāciju, tajā pat laikā saglabājot noslēpumainību. Patiesi, neviens nezina, kādi ir nosacījumi, lai to varētu to saņemt izsniegšanai (izņemot to, ka esošajā gadā klientiem ir jāizterē vismaz 250 000 USD ar kredītkarti), ne arī kādas priekšrocības tas piešķir īpašniekam. Tomēr mēs zinām, ka reģistrējoties ir jāsamaksā 5000 dolāri, bet pēc tam – 2500 dolāri mēnesī.

2. Seven Royal no Aduno Group

Šī kredītkarte ir izveidota ar Visa un Morgan Stanley starpniecību, izmantojot Aduno Group Swiss uzņēmumu, un tā ir paredzēta bagātākajiem bagātajiem. Jūs jautāsiet kādēļ? Pirmkārt, tādēļ, ka tā ir izgatavota no zelta, un otrkārt, tās saņemšanai nepieciešams, lai jūsu bankas kontā būtu vismaz 50 miljoni dolāru, un, ka ikgadējā maksa par piekļuvi tai ir “tikai” 100 000 dolāru.

3. QNB Private World Elite MasterCard kredītkarte

Karti, kuru ir izlaidusi Kataras Nacionālā banka ir mazliet par daudz spīduma-tajā ir iestrādāti 0,02 karātu dimanti. Tas tikai atgādinājumam, ja jūsu vietējā veikalā kasiere piemirst, cik bagāts reiz esat bijis. Par 1000 dolāriem gadā īpašniekiem ir pieejami ceļojumu konsultanti, personīgie pircēji un ielūgumi uz ekskluzīviem pasākumiem.

4. Visa Palladium no JP Morgan Chase

Izlaista 2009.gadā, šī skaistā karte, kas izgatavota no pallādija (dārgmetāls, kas izmaksātu jums roku), ir pieejama tikai JP Morgan Chase bankas klientiem, kuriem ir vismaz 25 miljoni dolāru aktīvu, tātad diezgan daudzas villas! Ir vērts atzīmēt, ka Visa Palladium ir daudz lētāka nekā Centurion, jo tā maksā tikai 595 dolāru gadā. Un no tā, ko mēs dzirdējām, tā lojalitātes programmai ir daudz priekšrocību.

5. Statusa atlīdzības Visa

Nosaucot “balto karti” kā atsauci uz iepriekš minēto “melno karti”, statusa atlīdzības Visa tiek piegādāta pēc kartes īpašnieka vai partneru uzņēmuma ielūguma. Garu stāstu izklāstot īsumā- ir ļoti grūti to iegūt, pat ja pēdējos 30 gados neesat bijis overdraftā. Kredītkartes priekšrocības: privāto lidmašīnu pakalpojums, kad esat savācis pietiekami daudz punktus, kas patiesībā vajadzētu būt diezgan ātri, ja jums ir pietiekami daudz naudas, lai atļautos šāda veida kartes.

6. Visa Infinite

Tā ir nedaudz līdzīga American Express Centurion, bet mazliet mazāk iespaidīga. Tādējādi tā ir lētāka, mazāk noslēpumaina un piešķir mazāk grandiozas priekšrocības, bet tas joprojām ir labs veids tiem cilvēkiem, kuri vēlas Melno Karti pa lēto. Tātad kredītkarte bagātajiem nabadzīgajiem mejores camaras reflex

7. Coutts pasaules zīda karte

Lai dotu jums priekšstatu, tā ir kredītkarte, ko izmanto Anglijas karaliene. Tāpāt kā pārējās selektīvās kartes, kuras mēs minējām iepriekš, tā tiek piedāvāta tikai tiem cilvēkiem, kuriem Coutts bankas kontā ir vismaz 1 miljons dolāru. Kad jūs varat teikt, ka jums ir tāda pati kredītkarte kā karalienei, tad jūs varat sākt nedaudz lielīties.